Cedulka Pohoda "Štěstí je milovat, tvořit, pečovat o někoho. Štěstí je asi v tom, když člověk může rozdávat sám sebe a přispět alespoň nepatrně k zlepšení světa." 
Jaromíra Kolářová

Pohoda slide 8

„Portrét za rámeček"

V sobotu dne 11.9.2017 se uskutečnila realizace přání seniorů pod názvem „Portrét za rámeček". Kulturní místnost se zaplňovala již v dopoledních hodinách, klientky byly netrpělivé a plné očekávání, co vše je čeká. Konečně po obědě dorazily hlavní aktérky dne, paní vizážistka Hana Konkolová a fotografka Magdalena Opiolová. Nevšední směnu zažil rovněž personál domova, který vše naplánoval tak, aby se klienti cítili co nejlépe a výjimečný den si užili. Vše probíhalo dle plánu, úprava vlasů, make-up a focení. To se uskutečnilo v prostorách naší krásné zahrady. Byli jsme velice překvapení k jakým došlo přeměnám, jak naši obyvatelé omládli a také se tak skutečně cítili. Byl to překrásný den, za který společnosti Sodexo Pass ČR a. s. patří velký dík. Hotové portréty našich klientů již byly vystaveny na celoměstské akci „Orlová všem generacím", nyní je mohou rodiny klientů shlédnout na výstavě v Domě kultury Orlová a na říjnových akcích „Orlovské múzy", „Výstava spolkových činností" a v rámci vernisáže obrazů z naší terapeutické dílny domova.

TAKTO PROBÍHALO LÍČENÍ

 

 

TAKTO PROBÍHALO FOCENÍ

 

A NAPŘ.TOTO JE VÝSLEDEK...

 

VÝSTAVA

 

 

Novinky z domova

Projekty 2018
  ZdrojNázevÚčel použitíVýše dotace    Město Orlová  Zajištění provozu domova Náklady na teplo 200.000,-Kč  ... Více ...
čtvrtek 5. duben 2018 4:34
Aktuality 2018
Datum zveřejněníNázev      02.05.2018  Hlasování v Tesco Havířov - projekt Léčivé tlapky 02.05.2018  Plníme... Více ...
čtvrtek 5. duben 2018 5:56
Hlasování v Tesco Havířov - projekt Léčivé tlapky
Od 7. května do 4. června bude v Tescu Havířov probíhat hlasování pro tři projekty. Jeden z nich je "náš", a jde nám o znovuzavedení... Více ...
středa 2. květen 2018 11:30