Cedulka Pohoda "Štěstí je milovat, tvořit, pečovat o někoho. Štěstí je asi v tom, když člověk může rozdávat sám sebe a přispět alespoň nepatrně k zlepšení světa." 
Jaromíra Kolářová

Pohoda slide 8

barevna-publicita-vzor

Projekt s názvem PARTNERSTVÍ SLEZSKÉ ČTYŘKY,  reg. číslo: CZ.11.4.120/0.0/0.0/16_010/0000599, je spolufinancován z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj - Programu Interreg V-A Česká republika–Polsko v rámci Fondu mikroprojektů Euroregionu Těšínské Slezsko - Śląsk Cieszyński.

6. projektová aktivita -"Cestování v čase a prostoru"

Dne 6. září 2017 proběhla šestá společná aktivita v rámci česko-polského projektu „Partnerství slezské čtyřky“, kterou pro klienty a zaměstnance

domovů zajišťoval  Pomocy spolecznej im. Papieža J. Pawla II. v Gorzycach. Tento den jsme prožili s  přáteli v Dream Parku v Ochabach.

Všichni jsme se sešli v 9:30 hod. u vstupní brány do Dream Parku, kde nás uvítala koordinátorka polského projektu. Po seznámení se s časovým harmonogramem jsme šli na prohlídku s průvodkyní.

Vydali jsme se na cestu kolem světa a při prohlídce miniatur jsme viděli skutečné klenoty světové architektury z šesti kontinentů. Neopomněli jsme se zastavit ani u výběhu s divokými kočkami. Pak následovala prohlídka Dinoparku, kde nás zaujala obrovská monstra ještěrů, kteří se pohybovali, funěli i řvali.

V době odpočinku jsme ochutnali kávu a moučník.

Následně jsme se vrátili zpět k prohlídce prehistorického oceanária. Někteří z nás vešli i do domu vzhůru nohama, ale pocit z této atrakce nebyl zrovna příjemný.   Ještě chvíli jsme procházeli krásně vzrostlou zahradou, poznávali stromy a keře a nechávali se hýčkat paprsky sluníčka.

Po chutném obědě jsme se rozloučili a obdarováni tričkem, šiltovkou a flisovou dekou jsme se vrátili do svého domova. Tuto akci si budeme dlouho připomínat našimi fotografiemi.

 

Novinky z domova

Projekty 2018
  ZdrojNázevÚčel použitíVýše dotace         Sodexo, s.r.o. + dárci I terapie může být zábava Nákup... Více ...
čtvrtek 5. duben 2018 4:34
Publicita
Články NázevOdkaz Značka kvality http://www.znackakvality.info/images/obr/1450680547_socialni-sluzby-122015-s.33.pdf Jak jsme zaváděli koncept... Více ...
čtvrtek 5. březen 2015 6:19
Volná pracovní místa
Volná pracovní pozice   pracovní pozice: pracovní úvazek: pracovní doba: datum nástupu: požadavky: předpokládaný výdělek:... Více ...
středa 28. leden 2015 11:47