Cedulka Pohoda "Štěstí je milovat, tvořit, pečovat o někoho. Štěstí je asi v tom, když člověk může rozdávat sám sebe a přispět alespoň nepatrně k zlepšení světa." 
Jaromíra Kolářová

Pohoda slide 8

barevna-publicita-vzor

Projekt s názvem PARTNERSTVÍ SLEZSKÉ ČTYŘKY,  reg. číslo: CZ.11.4.120/0.0/0.0/16_010/0000599, je spolufinancován z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj - Programu Interreg V-A Česká republika–Polsko v rámci Fondu mikroprojektů Euroregionu Těšínské Slezsko - Śląsk Cieszyński.

 

19.9.2017 jsme se zúčastnili v rámci projektu „Partnerství slezské čtyřky“ další aktivity nazvané „Art Senior tvoří“. Po dlouhé cestě autobusem až za město Rybník, jsme byli přivítání pořadateli MDPS Rybnik kávou a dobrým zákuskem. Obdrželi jsme rovněž pracovní zástěry a plátěné tašky. Poté jsme se všichni odebrali do sálu, kde byly pro všechny účastníky připraveny nejrozmanitější potřeby a pomůcky k tvoření. Tématem tohoto workshopu byly „lapače snů“.  Za naše zařízení tvořily 4 klientky a 4 zaměstnankyně a podařilo se nám vytvořit dva krásné lapače snů. Klientky se zapojily namotáváním, výběrem materiálů a navlékáním korálků. Po náročném dopoledni jsme se posilnili dobrým obědem a poté jsme vyrazili na cestu domů. Den byl pro nás všechny sice náročný, ale věřím, že si tento výlet všichni hezky užili, a navíc jsme si vyrobili do našeho domova novou krásnou dekoraci. Tu si však dovezeme až po společné výstavě v rámci ukončení tohoto velkého projektu.  

Novinky z domova

Projekty 2018
  ZdrojNázevÚčel použitíVýše dotace         Sodexo, s.r.o. + dárci I terapie může být zábava Nákup... Více ...
čtvrtek 5. duben 2018 4:34
Publicita
Články NázevOdkaz Značka kvality http://www.znackakvality.info/images/obr/1450680547_socialni-sluzby-122015-s.33.pdf Jak jsme zaváděli koncept... Více ...
čtvrtek 5. březen 2015 6:19
Volná pracovní místa
Volná pracovní pozice   pracovní pozice: pracovní úvazek: pracovní doba: datum nástupu: požadavky: předpokládaný výdělek:... Více ...
středa 28. leden 2015 11:47