Cedulka Pohoda "Štěstí je milovat, tvořit, pečovat o někoho. Štěstí je asi v tom, když člověk může rozdávat sám sebe a přispět alespoň nepatrně k zlepšení světa." 
Jaromíra Kolářová

Pohoda slide 8

Podpořte naše přání

„I terapie může být zábava“

Vážená paní, vážený pane,

chtěli bychom Vás poprosit, zda byste se rovněž nezapojil(a) do naplnění tohoto přáni našich klientů. Na začátku roku jsme poslali několik přání našich klientů do projektu „Plníme přání seniorům“, a jedno z nich bylo vybráno do veřejné sbírky.

Potřebujeme nasbírat částku 40.000,-Kč k jeho realizaci.

„SenTable“, patentovaný interaktivní dotykový stůl, který je určen právě seniorům, pro jejich zábavu, ale i terapii. Hlavním účelem je aktivizace seniorů zcela ušitá na míru individuálním potřebám. Zejména se jedná o trénink kognitivních funkcí, pro reminiscenční terapii, ale také zábavné hry, jak pro individuální, tak skupinovou terapii.

Právě ten bychom si přáli pro své klienty. Snažíme se zajistit klientům život v co nejpřirozenějším prostředí, což je v dnešní době bez moderních technologií téměř nemožné.

Celkové náklady se bude pohybovat kolem 40.000,-Kč., část je třeba vybrat a jednou tolik přidá firma Sodexo spol.s.r.o., která tento projekt pořádá.

Bude moc rádi za jakýkoliv příspěvek. Níže je odkaz a další postup.

http://www.plnime-prani-seniorum.cz

 

Novinky z domova

Dokumenty ke stažení
Ceník NázevKe stažení Ceník 2013 Ceník 2013 Pravidla NázevKe stažení Pravidla pro přijímání darů Pravidla pro přijímání darů... Více ...
středa 28. leden 2015 11:56
Ochrana osobních údajů - GDPR

úterý 22. leden 2019 6:59
Dárci 2019
Pravidla pro přijímání darů:Pravidla DatumDárceHodnota daruPovaha daruÚčel použití                ... Více ...
pondělí 2. únor 2015 8:42