Cedulka Pohoda "Štěstí je milovat, tvořit, pečovat o někoho. Štěstí je asi v tom, když člověk může rozdávat sám sebe a přispět alespoň nepatrně k zlepšení světa." 
Jaromíra Kolářová

Pohoda slide 8

Podpořte naše přání

„I terapie může být zábava“

Vážená paní, vážený pane,

chtěli bychom Vás poprosit, zda byste se rovněž nezapojil(a) do naplnění tohoto přáni našich klientů. Na začátku roku jsme poslali několik přání našich klientů do projektu „Plníme přání seniorům“, a jedno z nich bylo vybráno do veřejné sbírky.

Potřebujeme nasbírat částku 40.000,-Kč k jeho realizaci.

„SenTable“, patentovaný interaktivní dotykový stůl, který je určen právě seniorům, pro jejich zábavu, ale i terapii. Hlavním účelem je aktivizace seniorů zcela ušitá na míru individuálním potřebám. Zejména se jedná o trénink kognitivních funkcí, pro reminiscenční terapii, ale také zábavné hry, jak pro individuální, tak skupinovou terapii.

Právě ten bychom si přáli pro své klienty. Snažíme se zajistit klientům život v co nejpřirozenějším prostředí, což je v dnešní době bez moderních technologií téměř nemožné.

Celkové náklady se bude pohybovat kolem 40.000,-Kč., část je třeba vybrat a jednou tolik přidá firma Sodexo spol.s.r.o., která tento projekt pořádá.

Bude moc rádi za jakýkoliv příspěvek. Níže je odkaz a další postup.

http://www.plnime-prani-seniorum.cz

 

Novinky z domova

Projekty 2018
  ZdrojNázevÚčel použitíVýše dotace    Město Orlová  Zajištění provozu domova Náklady na teplo 200.000,-Kč  ... Více ...
čtvrtek 5. duben 2018 4:34
Aktuality 2018
Datum zveřejněníNázev      02.05.2018  Hlasování v Tesco Havířov - projekt Léčivé tlapky 02.05.2018  Plníme... Více ...
čtvrtek 5. duben 2018 5:56
Hlasování v Tesco Havířov - projekt Léčivé tlapky
Od 7. května do 4. června bude v Tescu Havířov probíhat hlasování pro tři projekty. Jeden z nich je "náš", a jde nám o znovuzavedení... Více ...
středa 2. květen 2018 11:30