Cedulka Pohoda "Štěstí je milovat, tvořit, pečovat o někoho. Štěstí je asi v tom, když člověk může rozdávat sám sebe a přispět alespoň nepatrně k zlepšení světa." 
Jaromíra Kolářová

Pohoda slide 8

19.6.- letní slavnost v Sociálních službách města Orlová spojená s tématikou brýlí

Navštívili jsme dopolední  letní slavnost v Sociálních službách města Orlová, která byla na téma brýle. Za náš domov se akce zúčastnily dvě klientky a dva zaměstnanci. Po milém přivítání jsme byli usazeni a bohatě občerstveni. Naší hostitelé si připravili pro účastníky soutěž o nejvtipnější a nejoriginálnější brýle. Paní Hanka nás na tuto soutěž samozřejmě dobře připravila a klientky se tak mohly pochlubit velice originálními kousky. Jedna z klientek se stala vítězkou soutěže a domů si odnesla malý dárek a medaili. V průběhu dopoledne jsme se dozvěděli mnoho zajímavostí o historii brýlí, jejich rozdělení a netradičním využití. K příjemnému posezení nám po celou dobu hrála živá hudba. Klientky si dopoledne i s projížďkou městem Orlová opravdu užily.

Novinky z domova

Dokumenty ke stažení
Ceník NázevKe stažení Ceník 2013 Ceník 2013 Pravidla NázevKe stažení Pravidla pro přijímání darů Pravidla pro přijímání darů... Více ...
středa 28. leden 2015 11:56
Ochrana osobních údajů - GDPR

úterý 22. leden 2019 6:59
Dárci 2019
Pravidla pro přijímání darů:Pravidla DatumDárceHodnota daruPovaha daruÚčel použití                ... Více ...
pondělí 2. únor 2015 8:42