Cedulka Pohoda "Štěstí je milovat, tvořit, pečovat o někoho. Štěstí je asi v tom, když člověk může rozdávat sám sebe a přispět alespoň nepatrně k zlepšení světa." 
Jaromíra Kolářová

Pohoda slide 8

Sportovní olympiáda v netradičních disciplínách v DS Kamenec

V pátek 24.8.2018 jsme přijali pozvání na sportovní akci do Domova Kamenec v Ostravě. Tato akce se konala na jejich zahradě, kde si zaměstnanci domova pro soutěžící připravili 4 netradiční „sportovní“ disciplíny. Kromě vázání uzlů, nebo věšení prádla, museli soutěžící zvládnout na čas postavit správně figurky na šachovnici nebo trefit se knoflíkem do kbelíku s vodou, v kterém byla vložená ještě miska. Náš tým složený ze dvou klientek, byl sice velice úspěšný, ale na místa vítězů jsme se přesto nedostali. Všichni však dobře víme, že není důležité zvítězit, ale zúčastnit se. Kromě sladkého dezertu jsme byli pohoštěni chutným obědem. Teplé letní dopoledne jsme strávili v krásném prostředí řeky Ostravice a našich přátel, a to je nejdůležitější.

Novinky z domova

Dárci 2019
Pravidla pro přijímání darů:Pravidla DatumDárceHodnota daruPovaha daru    Účel použití            ... Více ...
pondělí 2. únor 2015 8:42
Volná pracovní místa
Volná pracovní pozice   pracovní pozice:  Pracovník v sociálních sužbách pro přímoou péči pracovní úvazek:  plný... Více ...
středa 28. leden 2015 11:47
Aktuality 2019
Datum zveřejněníNázev      23.01.2019  Trénink paměti s ZŠ Doubrava  18.01.2019  Myslivecký ples v DS Vesna
čtvrtek 5. duben 2018 5:56