Cedulka Pohoda "Štěstí je milovat, tvořit, pečovat o někoho. Štěstí je asi v tom, když člověk může rozdávat sám sebe a přispět alespoň nepatrně k zlepšení světa." 
Jaromíra Kolářová

Pohoda slide 8

Sportovní olympiáda v netradičních disciplínách v DS Kamenec

V pátek 24.8.2018 jsme přijali pozvání na sportovní akci do Domova Kamenec v Ostravě. Tato akce se konala na jejich zahradě, kde si zaměstnanci domova pro soutěžící připravili 4 netradiční „sportovní“ disciplíny. Kromě vázání uzlů, nebo věšení prádla, museli soutěžící zvládnout na čas postavit správně figurky na šachovnici nebo trefit se knoflíkem do kbelíku s vodou, v kterém byla vložená ještě miska. Náš tým složený ze dvou klientek, byl sice velice úspěšný, ale na místa vítězů jsme se přesto nedostali. Všichni však dobře víme, že není důležité zvítězit, ale zúčastnit se. Kromě sladkého dezertu jsme byli pohoštěni chutným obědem. Teplé letní dopoledne jsme strávili v krásném prostředí řeky Ostravice a našich přátel, a to je nejdůležitější.

Novinky z domova

Dokumenty ke stažení
Ceník NázevKe stažení Ceník 2013 Ceník 2013 Pravidla NázevKe stažení Pravidla pro přijímání darů Pravidla pro přijímání darů... Více ...
středa 28. leden 2015 11:56
Ochrana osobních údajů - GDPR

úterý 22. leden 2019 6:59
Dárci 2019
Pravidla pro přijímání darů:Pravidla DatumDárceHodnota daruPovaha daruÚčel použití                ... Více ...
pondělí 2. únor 2015 8:42