Cedulka Pohoda "Štěstí je milovat, tvořit, pečovat o někoho. Štěstí je asi v tom, když člověk může rozdávat sám sebe a přispět alespoň nepatrně k zlepšení světa." 
Jaromíra Kolářová

Pohoda slide 8

"Orlová všem generacím“

I přes ne příliš vydařené počasí jsme se dne 23. září 2018 zúčastnili celoměstské akce nazvané „ Orlová všem generacím“. Klienti našeho domova vyrazili na cestu od Městské knihovny v Orlové do areálu letního kina v doprovodu zaměstnanců domova nebo svých rodinných příslušníků. V areálu letního kina probíhala prezentace sociálních služeb pod názvem "Korálky sociálních služeb". Všechny sociální služby města Orlová měly připraveny stánky, na kterých si mohli lidé obstarat informace o poskytování služeb jednotlivých sociálních služeb v Orlové. Vlastní stánek předvedl i Český červený kříž. Český svaz žen v Orlové připravil pro nejmenší účastníky "Pohádkovou cestu".

V průběhu akce vystoupily mažoretky a tanečnice z tanečního klubu JOY z Domova dětí a mládeže, dívčí taneční skupina z Komunitního centra Maják a vystoupení folklórního souboru Havířovské babky. Překvapením bylo ale vystoupení orlovské rodačky Elišky Ruskové, finalistky letošního ročníku Superstar.

Novinky z domova

Projekty 2019
  ZdrojNázevÚčel použitíVýše dotace         Moravskoslezský kraj Program na podporu zvýšeí kvality soc.služeb... Více ...
čtvrtek 5. duben 2018 4:34
Dárci 2019
Pravidla pro přijímání darů:Pravidla DatumDárceHodnota daruPovaha daru    Účel použití          ... Více ...
pondělí 2. únor 2015 8:42
Aktuality 2019
Datum zveřejněníNázev     07.06.2019  Akce "Slavíme s chutí" - s TESCO   Vy rozhodujete, my pomáháme" ... Více ...
čtvrtek 5. duben 2018 5:56