Cedulka Pohoda "Štěstí je milovat, tvořit, pečovat o někoho. Štěstí je asi v tom, když člověk může rozdávat sám sebe a přispět alespoň nepatrně k zlepšení světa." 
Jaromíra Kolářová

Pohoda slide 8

Slavíme s chutí v Pohodě!

Člověk by měl využít každé vhodné příležitosti k oslavě a s přibývajícím věkem dvojnásobně. Oslavy byly také cílem našeho projektového dne v Domě seniorů „POHODA“, kde se v rámci Mezinárodního dne seniorů konala zahradní slavnost s názvem Slavíme s chutí. Uskutečnila se dne 24. září na zahradě našeho domova společně s našimi přáteli z partnerských organizací – Sociálních služeb města Orlová, Domova Vesna, DPS Kamenec Ostrava, Obecně prospěšné společnosti Sv. Josefa, o.p.s. a Domu Pomocy Społecznej im. Papieża Jana Pawła II w Gorzycach. Kulturní program byl pestrý, svůj talent předvedly děti z MŠ Ke Studánce a z Tanečního klubu JOY. Hosté měli také možnost nahlédnout pod pokličku moderní gastronomie. Vedoucí odborného výcviku se svými studenty ze SŠ Bohumín předvedli své umění při aranžmá ovoce a zeleniny zvaného carving. V rámci slavnosti byla mezi sociálními službami vyhlášena soutěž o nejchutnější, ale zároveň i zdravý koláč. První místo se svým mrkvovým dortem vybojoval Domov Vesna. I přes chladné počasí se celá akce nesla v příjemné atmosféře, přítomní mohli vyzkoušet mnohé zajímavé pochutiny, nápoje a těšit se z velkolepých oslav svého svátku. Děkujeme všem sponzorům, dárcům, rodinám a jednotlivcům, kteří se na slavnosti podíleli, vaší vstřícnosti si velmi vážíme.

Novinky z domova

Aktuality 2020
Datum zveřejněníNázev  14.02.2020 Děkujeme dárcům 2019  06.03.2020 Zákaz návštěv  18.03.2020 Opatření v domově... Více ...
čtvrtek 5. duben 2018 5:56
Volná pracovní místa
   Volná pracovní pozice       pracovní pozice:  Všeobecná sestra pracovní úvazek:  plný, poloviční,... Více ...
středa 28. leden 2015 11:47
Zákaz návštěv od 3.10.2020

pátek 2. říjen 2020 4:57