Cedulka Pohoda "Štěstí je milovat, tvořit, pečovat o někoho. Štěstí je asi v tom, když člověk může rozdávat sám sebe a přispět alespoň nepatrně k zlepšení světa." 
Jaromíra Kolářová

Pohoda slide 8

Ocenění pracovníků v sociálních službách

Město již pravidelně každým rokem oceňuje vybrané pracovníky v sociálních službách. Práce v sociálních službách je náročná, záslužná a rozhodně ji nemůže vykonávat každý. Ocenění těchto pracovníků je proto na místě. Pracovníci jednotlivých sociálních služeb byli vybráni, aby jim osobně poděkovalo i vedení města, a to na důstojném místě v obřadní síni na staré radnici. Za náš domov byla vybrána vedoucí zdravotní sestra paní Jana Demčková.

Paní Jana Demčková pracuje v Domě seniorů „POHODA“, o.p.s. jako zdravotní sestra již 18 let, tedy téměř od samotného vzniku naší organizace. Poctivou a svědomitou prací se paní Jana v tomto roce vypracovala na pozici vedoucí zdravotní sestry. Díky své spolehlivosti a vstřícnosti je nepostradatelnou členkou našeho týmu. V případě nutnosti ochotně zastoupí své kolegyně nebo udělá práci navíc. Pro mnohé v kolektivu je zároveň i dobrou kamarádkou.

Jednou z předností, které na paní Janě oceňujeme, je profesionální přístup, který se projevuje jak vůči klientům, tak vůči organizaci samotné. Loajálnost, flexibilita, dobré organizační schopnosti, ale také otevřenost novinkám jsou dalšími výraznými vlastnostmi této pracovnice. Klidnou povahu, rozvážnost, pečlivost a empatii zase kladně hodnotí naši klienti. K těm přistupuje vždy individuálně a s pochopením.

Paní Jana je člověk na správném místě a jsme vděční, že s námi táhne za jeden provaz!

Kromě květin a darů čekalo na oceněné také pěvecké vystoupení finalistky televizní pěvecké soutěže SuperStar Elišky Ruskové, která je rodačka z našeho města. 

Novinky z domova

Aktuality 2020
Datum zveřejněníNázev  14.02.2020 Děkujeme dárcům 2019  06.03.2020 Zákaz návštěv  18.03.2020 Opatření v domově... Více ...
čtvrtek 5. duben 2018 5:56
Volná pracovní místa
   Volná pracovní pozice       pracovní pozice:  Všeobecná sestra pracovní úvazek:  plný, poloviční,... Více ...
středa 28. leden 2015 11:47
Zákaz návštěv od 3.10.2020

pátek 2. říjen 2020 4:57