Cedulka Pohoda "Štěstí je milovat, tvořit, pečovat o někoho. Štěstí je asi v tom, když člověk může rozdávat sám sebe a přispět alespoň nepatrně k zlepšení světa." 
Jaromíra Kolářová

Pohoda slide 8

   Volná pracovní pozice
 
pracovní pozice: Všeobecná sestra
pracovní úvazek: plný
pracovní doba: nepřetrřitý směnný provoz
datum nástupu: dle dohody
požadavky:

Požadované vzdělání: SZŠ, VOŠZ, VŚ.  Požadavky na kvalifikaci v souladu se zákonem č. 96/2004 Sb., dle § 5 a osvědčení o výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu.

Požadavky: Znalost standardů kvality výhodou, řidičský průkaz sk. B výhodou, znalost práce na PC nutností, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, dobrá fyzická a psychická kondice, umění jednat s lidmi, svědomitost, trpělivost, empatie, loajalita

Náplň práce: poskytování komplexní základní nebo specializované ošetřovatelské péče bez odborného dohledu, zpracovávání ošetřovatelského dokumentace, pozorování, hodnocení a zaznamenávání stavu klientů, orientační hodnocení fyziologických funkcí, podíl na poskytování preventivní, diagnostické léčebné, neodkladné a dispenzární péče, zajišťování nezbytného dohledu. 

předpokládaný výdělek: Mzda se odvíjí v závislosti na délce započitatelné praxe -  od  22.800 Kč. Dále zvláštní příplatek 1.000,-Kč,příplatky za noční práci, za práci v sobotu a v neděli, ve svátek  . Po 3 měsících osobní ohodnocení. 5 týdnů dovolené + 1 týden dodatkové dovolené, vzdělávání v konceptu bazální stimulace.
 
 
pracovní pozice:  Pracovník v sociálních sužbách pro přímoou péči
pracovní úvazek:  plný
pracovní doba:  nepřetrřitý směnný provoz
datum nástupu:  dle dohody
požadavky:

Základní vzdělání nebo střední vzdělání a absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu (min. 150 hodin);absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu se nevyžaduje¨u osob, které získaly způsobilost k výkonu zdravotnického povolání v oboru ošetřovatel. . ŘP.sk. B výhodou. Trestní bezúhonnost, pozitivní vztah k seniorům, znalost standardů sociální služby a ochota se učit, samostatnost, schopnost spolupráce v týmu, empatie. Základní znalost práce na PC rovněž výhodou. K platu příplatky, po třech měsících osobní ohodnocení. 5 týdnů dovolené plus týden dodatkové dovolené, vzdělávání v konceptu bazální stimulace.

předpokládaný výdělek:  od 16.260,-Kč 
   Prosíme o zaslání žádosti včetně životopisu na e-mailovou adresu: pohoda.orlova@ seznam.cz.