Cedulka Pohoda "Štěstí je milovat, tvořit, pečovat o někoho. Štěstí je asi v tom, když člověk může rozdávat sám sebe a přispět alespoň nepatrně k zlepšení světa." 
Jaromíra Kolářová

Pohoda slide 8

   Volná pracovní pozice
 
 
 
pracovní pozice:  Všeobecná zdravotní sestra
pracovní úvazek:  plný
pracovní doba:  nepřetržitý směnný provoz
datum nástupu:  ihned
požadavky:

Náplň práce: 

Poskytování komplexní základní nebo specializované ošetřovatelské péče bez odborného dohledu, zpracovávání ošetřovatelského dokumentace, pozorování, hodnocení a zaznamenávání stavu klientů, orientační hodnocení fyziologických funkcí, podíl na poskytování preventivní, diagnostické léčebné, neodkladné a dispenzární péče, zajišťování nezbytného dohledu. Znalost standardů sociálních služeb výhodou, řidičský průkaz sk. B výhodou, znalost práce na PC nutností, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, dobrá fyzická a psychická kondice, umění jednat s lidmi, svědomitost, trpělivost, empatie, loajalita.

Požadované vzdělání: SZŠ, VOŠZ, VŚ.  Požadavky na kvalifikaci v souladu se zákonem č. 96/2004 Sb., dle § 5 a osvědčení o výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu.

Nástupní plat:  mzda se odvíjí v závislosti na délce praxe a vzdělání -  od  25.500 Kč .Dále zvláštní příplatek 1.000,-Kč, příplatky za noční práci, za práci v sobotu a v neděli, ve svátek  . Po 3 měsících osobní ohodnocení. 

předpokládaný výdělek:
   Prosíme o zaslání žádosti včetně životopisu na e-mailovou adresu: pohoda.orlova@ seznam.cz.