Cedulka Pohoda "Štěstí je milovat, tvořit, pečovat o někoho. Štěstí je asi v tom, když člověk může rozdávat sám sebe a přispět alespoň nepatrně k zlepšení světa." 
Jaromíra Kolářová

Pohoda slide 8

Podmínky nástupu do domova:
 
  • potřebnost sociální a ošetřovatelské péče - nutná stálá pomoc druhé osoby,
  • věk nad 65 let,
  • trvalé bydliště ve městě Orlová.
 
Máte zájem o naše služby?
 
ruce info2Zájemce o službu podá písemnou "Žádost o umístění v Domě seniorů" – formulář ke stažení v odkazu „Dokumenty ke stažení", požádá svého praktického lékaře o vyplnění "Vyjádření lékaře" – formulář ke stažení v odkazu „Dokumenty ke stažení".
Žádosti si můžete rovněž vyzvednou přímo v našem zařízení.
 
Kompletní žádosti jsou přijímány osobně či poštou (nikoliv v elektronické podobě) v Domě seniorů „Pohoda", o.p.s., Mládí 725, Orlová-Lutyně. Po podáni žádosti proběhne v místě bydliště nebo aktuálního pobytu šetření pro zjištění zdravotní a sociální situace žadatele, a to do 30-ti dnů od podání žádosti. Po zhodnocení je žadatel písemně informován, zda splňuje podmínky přijetí a je tedy zařazen do evidence žadatelů o službu, nebo zda nevyhovuje a z jakého důvodu. V takovém případě je žádost žadateli vrácena.
 
Pokud máte jakékoliv otázky ohledně umístění v našem Domově, kontaktujte nás na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,
nebo na tel. čísle 596 511 071. Kontaktní osoba: Mgr.Jana Rumpalová- sociální pracovnice.
 
 
Zájemce o službu je odmítnut, jestliže:
 
  • poskytovatel neposkytuje sociální službu, o kterou osoba žádá,
  • nemá dostatečnou kapacitu k poskytnutí sociální služby, o kterou osoba žádá,
  • zdravotní stav osoby, která žádá o poskytnutí pobytové služby, vylučuje poskytnutí takové sociální služby.